Odwoływane spotkania

2020-03-13 07:50:39   Dominika Jurewicz

 

Spotkanie Informacyjne pt."Dotacje na żłobki. Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3", ​które było zaplanowane na dzień 24 marca br. w Słupsku zostaje odwołane.

Odwołany zostaje Mobilny Punkt Informacyjny w Bytowie, który zaplanowany był na 31.03.2020 r. 

 

 

 

Zmiana godzin pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu. 

Uprzejmie informujemy, że do odwołania zmianie ulegają godziny pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu. 

Nasi Specjaliści ds. FE są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (nie będą się odbywać dyżury w poniedziałki do godziny 18:00). 

Jednocześnie przypominamy, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa"), w trosce o zdrowie pracowników oraz klientów odwiedzających Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich na Pomorzu, od środy 11 marca 2020 r. do odwołania, pracownicy Punktów nie będą udzielali konsultacji bezpośrednich. 

 

Bez zmian udzielane będą porady telefoniczne oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Informacje o godzinach pracy Punktów oraz numery telefonów i adresy e-mail znajdują się w zakładce http://www.rpo.pomorskie.eu/punkty-informacyjne lub na stronie https://pomorskiewunii.pomorskie.eu/punkty-informacyjne.